fbpx

Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie, przy ul. Bronisława Czecha 14, 58-500 Jelenia Góra.

GODZINY OTWARCIA BIURA ZAWODÓW:

Piątek, 4 września 2020 roku –  od 16.00 do godziny 22.00
Sobota, 5 września 2020 roku – od 6.00 do godziny 9.30 i od 14.00 do 16.00

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

– ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH – w godzinach pracy biura będzie można odebrać pakiety startowe wszystkich biegów (Ultra Chojnik, Chojnik Maraton, Półmaraton z górką, Siedemdziesiąt z hakiem, Kamienna trzydziestka, Sztafeta Chojnik). Pakiet odebrać można osobiście okazując dowód tożsamości i podpisując oświadczenie (wzór oświadczenia). Pakiet może również odebrać osoba posiadająca pisemną zgodę oraz oświadczenie podpisane przez zawodnika.

Pakiet można odebrać jedynie podczas pracy biura. Nie wysyłamy pakietów startowych pocztą.

– ODBIÓR KOSZULEK FESTIWALOWYCH – koszulki będzie można odebrać w godzinach pracy biura zawodów przy osobnym stanowisku

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR DEPOZYTU – depozyt można zostawić w godzinach pracy biura zawodów oraz godzinę przed każdym startem. Odebrać depozyt można w sobotę od 6.00 do 22.00 oraz w niedzielę od 11.00-12.00. Organizator zapewnia worki na depozyt. Depozyt będzie umieszczony w przestrzeniach zadaszonych i zamkniętych, jednak prosimy nie zostawiać w nim rzeczy kosztownych. Nie sprawdzamy zawartości depozytu i nie ponosimy za niego odpowiedzialności. Nie wysyłamy nieodebranych depozytów.

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR PRZEPAKÓW dla zawodników ULTRA CHOJNIK – przepaki można zostawić w biurze zawodów w piątek do godziny 22.00. Odbiór przepaków możliwy będzie w sobotę od godziny 19.00 do godziny 22.00 oraz w niedzielę od 11.00 do 12.00.

– SKLEPIK FESTIWALOWY – przy biurze zawodów uruchomiony zostanie sklepik festiwalowy, w którym będzie można kupić gadżety biegowe oraz odebrać zakupione za pomocą SKLEPU INTERNETOWEGO gadżety festiwalowe.