fbpx

Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie, przy ul. Bronisława Czecha 14, 58-500 Jelenia Góra.

GODZINY OTWARCIA BIURA ZAWODÓW:

Piątek, 6 września 2024 roku –  od 16.00 do godziny 22.00
Sobota, 7 września 2024 roku – od 01.00 do 2.00, od 05.30 do 11.00 i od 14.00 do 16.00

Pakiet (bez numeru startowego) można odebrać posiadając upoważnienie

UPOWAŻNIENIE

Numer startowy w cudzym imieniu można odebrać ukazując zdjęcie dowodu osobistego zawodnika, dołączając powyższe UPOWAŻNIENIE i wypełnioną kartę zawodnika.

KARTA ZAWODNIKA

– ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH – w godzinach pracy biura będzie można odebrać pakiety startowe wszystkich biegów (Ultra Chojnik, Chojnik Maraton, Półmaraton z górką, Siedemdziesiąt z hakiem, Kamienna trzydziestka, Czternastka na Zamek, Bieg Edukacyjny). Pakiet odebrać można osobiście okazując dowód tożsamości i podpisując oświadczenie przygotowane w biurze zawodów. Pakiet może również odebrać osoba posiadająca pisemną zgodę zawodnika. Taki pakiet wydajemy po otrzymaniu dokumentów (które znajdują się do pobrania po lewej stronie).

Pakiet można odebrać jedynie podczas pracy biura. Nie wysyłamy pakietów startowych pocztą.

– ODBIÓR KOSZULEK FESTIWALOWYCH – koszulki będzie można odebrać w godzinach pracy biura zawodów przy osobnym stanowisku

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR DEPOZYTU – depozyt można zostawić w godzinach pracy biura zawodów oraz godzinę przed każdym startem. Odebrać depozyt można w sobotę od 6.00 do 22.00 oraz w niedzielę od 10.00-11.00. Organizator zapewnia worki na depozyt. Depozyt będzie umieszczony w przestrzeniach zadaszonych i zamkniętych, jednak prosimy nie zostawiać w nim rzeczy kosztownych. Nie sprawdzamy zawartości depozytu i nie ponosimy za niego odpowiedzialności. Nie wysyłamy nieodebranych depozytów.

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR PRZEPAKÓW dla zawodników ULTRA CHOJNIK i SIEDMEDZIESIĄTKI – przepaki można zostawić w biurze zawodów przed startem każdego dystansu. Odbiór przepaków możliwy będzie w sobotę najpóźniej od godziny 19.00 do godziny 22.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 11.00.

– SKLEPIK FESTIWALOWY – przy biurze zawodów uruchomiony zostanie sklepik festiwalowy, w którym będzie można kupić gadżety biegowe oraz odebrać zakupione za pomocą SKLEPU INTERNETOWEGO gadżety festiwalowe.