fbpx

ZASADY COVID-19

1. W każdej strefie zawodów (biuro zawodów, start/meta, punkt gastronomiczny, punkt żywieniowy) zawodnicy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust, oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do stref.

2. W strefie biura zawodów zostanie zorganizowana kolejka z odległościami 1,5 m pomiędzy zawodnikami.

3. Uczestnik w Biurze Zawodów odbiera jedynie przygotowany wcześniej pakiet startowy wraz z numerem. Kontakt bezdotykowy.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie, przy ul. Bronisława Czecha 14, 58-500 Jelenia Góra.

GODZINY OTWARCIA BIURA ZAWODÓW:

Piątek, 3 września 2021 roku –  od 16.00 do godziny 22.00
Sobota, 4 września 2021 roku – od 5.00 do godziny 9.30 i od 14.00 do 16.00

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

– ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH – w godzinach pracy biura będzie można odebrać pakiety startowe wszystkich biegów (Ultra Chojnik, Chojnik Maraton, Półmaraton z górką, Siedemdziesiąt z hakiem, Kamienna trzydziestka, Sztafeta Chojnik). Pakiet odebrać można osobiście okazując dowód tożsamości i podpisując oświadczenie (wzór oświadczenia). Pakiet może również odebrać osoba posiadająca pisemną zgodę zawodnika. Taki pakiet wydajemy bez numeru startowego.

Pakiet można odebrać jedynie podczas pracy biura. Nie wysyłamy pakietów startowych pocztą.

– ODBIÓR KOSZULEK FESTIWALOWYCH – koszulki będzie można odebrać w godzinach pracy biura zawodów przy osobnym stanowisku

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR DEPOZYTU – depozyt można zostawić w godzinach pracy biura zawodów oraz godzinę przed każdym startem. Odebrać depozyt można w sobotę od 6.00 do 22.00 oraz w niedzielę od 10.00-11.00. Organizator zapewnia worki na depozyt. Depozyt będzie umieszczony w przestrzeniach zadaszonych i zamkniętych, jednak prosimy nie zostawiać w nim rzeczy kosztownych. Nie sprawdzamy zawartości depozytu i nie ponosimy za niego odpowiedzialności. Nie wysyłamy nieodebranych depozytów.

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR PRZEPAKÓW dla zawodników ULTRA CHOJNIK – przepaki można zostawić w biurze zawodów w piątek do godziny 22.00. Odbiór przepaków możliwy będzie w sobotę od godziny 19.00 do godziny 22.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 11.00.

– SKLEPIK FESTIWALOWY – przy biurze zawodów uruchomiony zostanie sklepik festiwalowy, w którym będzie można kupić gadżety biegowe oraz odebrać zakupione za pomocą SKLEPU INTERNETOWEGO gadżety festiwalowe.