fbpx

ZASADY COVID-19

1. Każdy zawodnik składa oświadczenie o swoim stanie zdrowia i o tym, że nie miał kontaktu z osobami zarażonymi. Wzór oświadczenia do pobrania (POBIERZ)

2. W każdej strefie zawodów (biuro zawodów, start/meta, punkt gastronomiczny, punkt żywieniowy) zawodnicy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust, oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do stref.

3. Przed biurem zawodów (przed wejściem do strefy) każdemu zawodnikowi zostanie sprawdzona temperatura. Zawodnik z temperaturą 37,5°C lub większą nie może zostać wpuszczony do żadnej strefy zawodów. Nie będzie mógł również wystartować w zawodach.  

4. W strefie biura zawodów zostanie zorganizowana kolejka z odległościami 2m pomiędzy zawodnikami.

5. Uczestnik w Biurze Zawodów odbiera jedynie przygotowany wcześniej pakiet startowy wraz z numerem. Kontakt bezdotykowy.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie, przy ul. Bronisława Czecha 14, 58-500 Jelenia Góra.

GODZINY OTWARCIA BIURA ZAWODÓW:

Piątek, 4 września 2020 roku –  od 16.00 do godziny 22.00
Sobota, 5 września 2020 roku – od 5.00 do godziny 9.30 i od 14.00 do 16.00

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

– ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH – w godzinach pracy biura będzie można odebrać pakiety startowe wszystkich biegów (Ultra Chojnik, Chojnik Maraton, Półmaraton z górką, Siedemdziesiąt z hakiem, Kamienna trzydziestka, Sztafeta Chojnik). Pakiet odebrać można osobiście okazując dowód tożsamości i podpisując oświadczenie (wzór oświadczenia). Pakiet może również odebrać osoba posiadająca pisemną zgodę zawodnika. Z racji obostrzeń COVID-19 taki pakiet wydajemy bez numeru startowego.

Pakiet można odebrać jedynie podczas pracy biura. Nie wysyłamy pakietów startowych pocztą.

– ODBIÓR KOSZULEK FESTIWALOWYCH – koszulki będzie można odebrać w godzinach pracy biura zawodów przy osobnym stanowisku

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR DEPOZYTU – depozyt można zostawić w godzinach pracy biura zawodów oraz godzinę przed każdym startem. Odebrać depozyt można w sobotę od 6.00 do 22.00 oraz w niedzielę od 11.00-12.00. Organizator zapewnia worki na depozyt. Depozyt będzie umieszczony w przestrzeniach zadaszonych i zamkniętych, jednak prosimy nie zostawiać w nim rzeczy kosztownych. Nie sprawdzamy zawartości depozytu i nie ponosimy za niego odpowiedzialności. Nie wysyłamy nieodebranych depozytów.

– POZOSTAWIENIE ORAZ ODBIÓR PRZEPAKÓW dla zawodników ULTRA CHOJNIK – przepaki można zostawić w biurze zawodów w piątek do godziny 22.00. Odbiór przepaków możliwy będzie w sobotę od godziny 19.00 do godziny 22.00 oraz w niedzielę od 11.00 do 12.00.

– SKLEPIK FESTIWALOWY – przy biurze zawodów uruchomiony zostanie sklepik festiwalowy, w którym będzie można kupić gadżety biegowe oraz odebrać zakupione za pomocą SKLEPU INTERNETOWEGO gadżety festiwalowe.