fbpx

Każdy może biegać, a przy pracy jest dużo biegania.

Biegamy po górach. Jeździmy na zawody. Pokonujemy kilometry zadeptując kamienie i leśne ścieżki. Pomyśleliśmy, że nam podobnych jest wielu. Dlatego integrujemy środowisko. Udowadniamy, że bieganie to sport drużynowy.

Poszukujemy osób, które mają ochotę pomóc w organizacji jednych z najciekawszych zawodów górskich w Polsce. Praca nie wymaga sprecyzowanych umiejętności – każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz kontakt z uśmiechniętymi ludźmi – usiądziesz w biurze zawodów, może wolisz samotne wędrówki po leśnych ścieżkach? – wtedy oznaczysz trasę. Jeżeli przyjechałeś do Sobieszowa zrobić trening siłowy, damy ci taką możliwość – tysiące litrów wody zamknięte w pięciolitrowe butelki czekają na Ciebie!

Spodziewamy się poświęcenia, zaangażowania i pozytywnego nastawienia. Od Nas też możesz wymagać. Przemyśl swój wolontariat, postaw sobie cele – a my pomożemy Ci je osiągnąć. Na pewno gwarantujemy wyżywienie, wspólny nocleg z innymi wolontariuszami, ubezpieczenie oraz specjalny pakiet z gadżetami z biegu. Warto!

ZGŁOSZENIA WOLONTARIUSZY

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Numer telefonu
(telefon wykorzystywany będzie do celów związanych wyłącznie z organizacją Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy)

Adres e-mail
(adres e-mail wykorzystywany będzie do celów związanych wyłącznie z organizacją Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy)

Opisz w trzech zdaniach dlaczego chcesz wziąć udział w wolontariacie Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy. Możesz ubrać swoje myśli w zdania lub wymienić przyczyny od punktów.

Określ swoją dyspozycyjność
(jeśli jesteście dyspozycyjni pół dnia zaznaczcie to w wyborze "inne")

Czy podczas wolontariatu Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy potrzebować będziesz noclegu?
(wolontariuszom udostępniamy salę w szkole w Sobieszowie. Oprócz miejsca do spania będzie możliwość skorzystania z ubikacji, pryszniców i aneksu kuchennego)

Jakimi zadaniami najchętniej byś się zajął/zajęła?
możesz zaznaczyć więcej niż jedną opcję. Jeśli jest zadanie, którego tutaj nie ma, a uważasz, że byłbyś/byłabyś w tym świetna - napisz w punkcie "Other"

Rozmiar koszulki?

Inne
miejsce na dodatkowe uwagi, prośby, sugestie

Zapisując się na wolontariat akceptujesz naszą politykę prywatności.